Naujienos

II-oji vieta respublikiniame konkurse ,,Re-th!nk. Profesija k!tu kampu”

Sveikiname 9 klasės komandą: Nedą Šlapelytę, Barborą Komskytę, Samantą Starovoitovą ir Simoną Ragalinskaitę respublikiniame konkurse  ,,Re-th!nk. Profesija k!tu kampu” už video ,,Išalkusio menininko pusryčiai” (https://www.youtube.com/watch?v=CVo5k34rGEA) iškovojusią II-ją vietą.

Ačiū mokytojai Daivai Sasnauskienei ir dešimtokei Laurai Kuznecovaitei už pagalbą, kuriant pristatymą.

Continue reading

  • Created on .

Varžybos „Išgelbėk draugą“

Birželio 6 dieną mūsų mokyklos 8 klasės mokinių komanda – Emilija, Narutė, Giedrė, Jonas, Dovydas, Matas, Marius ir Ernestas - dalyvavo Kauno rajono Visuomenės sveikatos biuro organizuotame renginyje „Išgelbėk draugą“. Pasirodėme tikrai puikiai: varžydamiesi su 23-imis  Kauno rajono komandomis, likome dvylikti! Renginio metu moksleiviai turėjo įveikti apie 3 kilometrų miško trasą, pagal duotą žemėlapį susiorientuoti ir surasti 10 punktų, kuriuose laukė įvairios pirmosios pagalbos užduotys, parengtos sveikatos specialistų, kareivių, policininkų bei ugniagesių. Atlikus užduotis linksmybės nesibaigė - mokinių laukė Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) kariškiai su paruoštu iššūkiu įveikti kliūčių ruožą. Taip pat ragavome kareiviškos košės, o atsigaivinome išbandydami  ugniagesių suorganizuotą vandens pramogą.

Continue reading

  • Created on .

Aštuntokai mokėsi gamtoje

Birželio 12-13 dienomis aštuntos klasės mokiniai, jų auklėtoja Kolomba ir keletas tėvelių išvyko į žygį baidarėmis Dubysos upe.

Maršruto ilgis buvo apie 12 kilometrų, todėl žygis pareikalavo nemažai fizinių jėgų. Keletas šį malonumą išbandė pirmą kartą. Dubysos upė labai nusekusi, tad teko įveikti akmenų paspęstus spąstus. Atsigaivindavome maudydamiesi. Keliaudami stebėjome ir fotografavome gamtą.

Continue reading

  • Created on .

1–4 klasių mokinių aplinkosauginis projektas „Pirkinių krepšeliai“

Gegužės 31 d. Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus salėje vyko projektų konkurso „Moksleiviai – bendruomenei“ Veiksmo diena - projektų pristatymas. Kulautuvos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinės Elena Bernotaitė ir Deiva Kaminskaitė pristatė savo mokyklos 1-4 klasių aplinkosauginį projektą „Pirkinių krepšeliai“. Mokyklos pradinukai, siekdami kuo mažiau naudoti plastikinių maišelių, siuvo daugkartinio naudojimo krepšius. Vaikams pagelbėjo jų mamos, močiutės, mokytojos. Jos pasiuvo krepšelius iš natūralaus audinio, o vaikai krepšelius išpuošė savo piešiniais. Iš viso buvo pasiūti 69 krepšeliai. Kviečiame visus saugoti gamtą, nenaudoti vienkartinių plastikinių maišelių, o pasisiūti daugkartinio naudojimo krepšius.

Continue reading

  • Created on .

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.